Kierowca międzynarodowy C+E

Od naszych kandydatów nie pobieramy prowizji, świadczone przez nas usługi są w pełni darmowe.
LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w polskiej firmie transportowej na stanowisko:
Kierowca międzynarodowy C+E w Rozprzy(Łódź)

Opis stanowiska:
trasa: PL-Grecja-Włochy-Holandia-PL
typ naczepy: chłodnie
system pracy: indywidualny

Wymagania:
prawo jazdy C+E z kodem 95
karta kierowcy
mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
badanie lekarskie oraz psychologiczne
Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenia składające się z podstawy + kilometrówki
polską umowę o pracę oraz świadczenie socjalne
terminowe wypłaty

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres [Apply online] lub tel. ……
Więcej informacji na http://www.luksmann.pl
Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i
przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

Elektryk utrzymania ruchu

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oleśnica

Obowiązki:
Bieżąca naprawa maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
Przeglądy i konserwacje maszyn i narzędzi,
Usuwanie usterek,
Wdrażanie oraz rozruch nowych maszyn,
Prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na stanowisku Elektryka w dziale utrzymania ruchu,
Wykształcenie min. średnie – elektryczne,
Znajomość maszyn wtryskowych oraz wytłaczarek,
Aktualne uprawnienia SEP,
Sumienność, samodzielność, elastyczność,
Umiejętność pracy w zespole,
Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany pon-pt.)

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: [Apply online]. W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]