Handlowiec (branża papiernicza)

Centrum dystrybucyjno handlowe, Carto Store Sp. z o.o., rozwijająca się firma z branży artykułów szkolno biurowych – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:
Analiza rynku w zakresie usług i działań konkurencji,
Wyszukiwanie i obsługa Klientów,
Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy ze sklepami, biurami, instytucjami (przedszkola, szkoły, domy kultury, urzędy, itp.),
Wyszukiwanie przetargów oraz przygotowanie odpowiedniej dokumentacji,
Przygotowywanie ofert oraz materiałów promocyjnych,
Prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
Bardzo dobra znajomość branży art. szkolnych i biurowych,
Praktyczna znajomość narzędzi sprzedażowych,
Umiejętności negocjacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów,
Doskonała znajomość pakietu MS Office,
Praktyczna znajomość urządzeń biurowych,
Komunikatywność, zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu,
Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
Możliwość rozwoju zawodowego,
Wdrożenie w międzynarodowe środowisko,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby spełniające wymagania zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz LM na adres: [Apply online]
W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy. Informujemy, ze kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]