Kierowca C+E

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy działającej w branży drogowej i mostowej, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:
transport narzędzi / maszyn oraz materiałów budowlanych na miejsce robót,
przygotowanie, załadunek / rozładunek narzędzi,
pomoc w wykonywanych robotach.

Wymagania:
czynne prawo jazdy kat. C+E,
min.2 letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,
wykształcenie min. średnie,
odpowiedzialność i samodzielność,
dyspozycyjność do delegacji.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego,
szkolenia,
atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby spełniające wymagania zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz LM na adres: [Apply online] W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

MECHANIK

FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. poszukują kandydatów na stanowisko: Mechanik w Białymstoku.

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

– Analiza przyczyn i skutków zaistniałych awarii, prowadzenie działań prewencyjnych
– Analiza stanu technicznego urządzeń oraz opracowywanie planów remontów i przeglądów
– Nadzorowanie wykonywania remontów maszyn, urządzeń i instalacji
– Opracowywanie planów diagnostycznych, prewencja w celu zminimalizowania możliwości wystąpienia sytuacji awaryjnych

OCZEKUJEMY:

– Wykształcenia technicznego, preferowane: mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa
– Min. 2 letniego doświadczenia w utrzymaniu ruchu
– Znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
– Uprawnień energetycznych eksploatacji i dozoru na urządzenia, instalacje i sieci energetyczne grupy 2, grupy 3 w zakresie obsługi, konserwacji i napraw
– Prawa jazdy kat. B

CO NAS WYRÓŻNIA:

– Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
– Bardzo ciekawą pracę w nowoczesnym środowisku przemysłowym, wykorzystującym najnowsze technologie
– Ambitną, rozwijającą i odpowiedzialną pracę, gwarantującą podnoszenie kompetencji oraz rozwój zawodowy
– Stabilne zatrudnienie w spółce giełdowej o uznanej marce i pozycji rynkowej
– Akademia FORTE kształcąca pracowników w ramach zróżnicowanych programów i kierunków
– Spotkania i warsztaty dla Pracowników ze znanymi postaciami ze świata rozrywki, nauki i biznesu
– Atrakcyjne obozy letnie dla dzieci naszych Pracowników