Specjalista ds. sprzedaży

Vedeni agencja doradztwa personalnego zajmuje się profesjonalnym doborem kandydatów na stanowiska sprzedażowe. Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ekspert ds. sprzedaży w salonie Orange

(Konsultant/ Doradca Klienta)

JAKIE SĄ ZADANIA?

Obejmiesz stanowisko Eksperta ds. sprzedaży, którego zadaniem jest:

budowanie relacji z klientami odwiedzającymi punkt sprzedaży
dbanie o właściwe i profesjonalne przedstawienie klientom informacji na temat usług i produktów Orange dedykowanych dla nich
zapewnienie klientom najwyższej jakości usług świadczonych przez Orange Polska poprzez sprzedaż odpowiednio dopasowanej do ich potrzeb oferty
reagowanie i rozwiązywanie problemów klientów w ramach obsługi posprzedażnej
promowanie marki Orange wśród klientów oraz na zewnątrz, poprzez właściwą postawę i szacunek do własnej pracy
raportowanie wyników do przełożonych

KOGO SZUKAMY?

Jesteś mistrzem w budowaniu relacji. Potrafisz zainspirować innych.

W życiu stawiasz sobie cele, do których uporczywie dążysz. Twój rozwój osobisty ma dla Ciebie ogromne znaczenie, dlatego ciągle poszukujesz możliwości uczenia się, rozwijania i doskonalenia swojego warsztatu.

Z pasją podchodzisz do pracy z ludźmi, doradzasz im, wspierasz w podejmowaniu decyzji.

WYKSZTAŁCENIE:

preferowane: wykształcenie wyższe
mile widziane kursy/szkolenia (sprzedaż/obsługa klienta, techniki sprzedaży itp.)

DOŚWIADCZENIE

min. rok w sprzedaży i obsłudze klienta
min. rok w branży telekomunikacyjnej, finansach, ubezpieczeniach

JAKIE SĄ WARUNKI?

Jesteś zatrudniony na podstawie umowy o pracę na pełen etat.

Za swoją pracę otrzymujesz wynagrodzenie podstawowe a za osiągane sukcesy wynagradzany jesteś premią wynikową. Miesięczna pensja wypłacana jest regularnie na twoje konto.

Masz szanse wykazywać się w ramach licznych konkursów i programów motywacyjnych.

Jako pracownik korzystasz z preferencyjnych warunków, w zakresie:

prywatnej opieki medycznej
ubezpieczeń
kart sportowo-rekreacyjnych
usług operatora.

Udział w rekrutacji wezmą tylko te osoby, które w terminie do 31.03.2017 r. prześlą CV na adres [Apply online]

W temacie maila należy wpisać nazwę miasta oraz zamieścić w CV klauzulę:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Agnieszka Balicka Vedeni (os. 1000-lecia 5/16, 37-500 Jarosław), w celu realizacji procesu rekrutacji.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Vedeni Agnieszka Balicka z siedzibą w Jarosławiu, 37-500; os. 1000-lecia 5/16 Dane będą przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. . Dane będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. podmiotom powiązanym, współpracującym oraz przyszłym pracodawcom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.