PRACA SEZONOWA PRZY ZBIORACH SAŁATY- Holandia

Nr. ref. ROL.NL.005

Obowiązki:
zbiory sałaty z pola
układanie warzyw w skrzynkach lub umieszczanie ich w workach

Wymagania:
doświadczenie przy zbiorach
sprawność fizyczna i duża wytrzymałość
bezkonfliktowość, samodyscyplina
dostępność
gotowość do pracy w każdych warunkach
prawo jazdy kat. B
znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
punktualność
umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
legalne zatrudnienie sezonowe
zakwaterowanie
wsparcie polskiego koordynatora
pracę z możliwością wyrabiania nadgodzin
ubezpieczenie
dobre zarobki
pomoc w organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim i angielskim na adres email: [Apply online] w tytule
maila podając Nr. ref.

Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 15715

Zapraszamy na Naszą stronę http://www.afzgroup.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AFZ Group Sp. z o.o., Al.
Grunwaldzka 82/3/314, 80-244 Gdańsk dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29
sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami