Specjalista ds. sprzedaży usług HR rynki zagraniczne

AFZ Group Sp. z o. o. jest certyfikowaną Agencją Zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod
numerem 15715.

W związku z dynamicznym rozwojem działań na rynku zagranicznym poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży usług HR rynki zagraniczne

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr Ref. ADMIN.PL.002

Opis stanowiska:
aktywne pozyskiwanie nowych Klientów zainteresowanych usługami HR
budowanie długotrwałych relacji z pozyskanymi klientami
stały monitoring rynku z rozpoznaniem jego potrzeb
realizacja założonych celów
inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży
reprezentowanie Agencji na rynku zagranicznym i budowanie wizerunku profesjonalnej i rozpoznawalnej marki
przygotowywanie raportów
realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami rekrutacji

Wymagania:
doświadczenie w branży HR warunek konieczny
znajomość technik negocjacyjnych i doświadczenie w sprzedaży
wykształcenie wyższe
biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
mile widziana znajomość języka niemieckiego lub szwedzkiego
dobra znajomość pakietu MS Office;
doskonała organizacja pracy
kultura osobista, komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi
bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
gotowość do wyjazdów służbowych
prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:
ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę
zdobycie wyjątkowego i cennego doświadczenia na samodzielnym stanowisku
zatrudnienie na podstawie umowy pracę
wynagrodzenie zasadnicze plus system wynagrodzeń motywujący do działania
narzędzia niezbędne do pracy
opiekę medyczną

Dodatkowe informacje:
Współpracujemy z klientami z krajów UE. Cechuje nas wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu. Jeśli
jesteś osobą energiczną oraz pełną zapału do pracy a przy tym spełniasz nasze kryteria. Chcesz podzielić się swoimi
pomysłami i doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej usług pracy, to aplikuj do nas!

Proszę o przesłanie CV na adres email: [Apply online] w tytule maila podając Nr. ref.

Kierowca-Serwisant Kabin WC

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji
Zatrudnienia pod nr 11746. W imieniu naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca Serwisant kabin WC

Miejsce pracy: Wrocław i okolice
NR REF. S/192/17

Zakres obowiązków:

– załadunek i transport i rozładunek kabin zgodnie z dokumentami,
– serwis kabin: usunięcie nieczystości ze zbiornika, mycie przy użyciu myjki ciśnieniowej, uzupełnienie środków
sanitarnych, mycie kabiny wewnątrz i zewnątrz
– dokonywanie drobnych napraw,
– dbałość porządek na stanowisku pracy.

Oczekujemy:

– motywacji i chęci do pracy,
– dokładności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
– prawo jazdy kat. C ( mile widziane dodatkowo kat. E)

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie …… zł/netto

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Galeria Cuprum Arena (III poziom)
ul. Sikorskiego 20
59-300 Lubin(dolnośląskie)