Kierowca kat. C

Dla naszego klienta firmy z kapitałem zagranicznym, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Pracodawca oferuje:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie + codzienna dieta
pracę od poniedziałku do piątku na pełen etat w godzinach 5:00 – 13:00
płatne nadgodziny

Zakres obowiązków:

rozładunek i załadunek samochodu
dostawa towaru do klientów głównie na terenie Szczecina

Wymagania:

prawo jazdy kat. C
kurs na przewóz rzeczy
motywacja i chęć do pracy
książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych (mile widziana)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV na adres: [Apply online]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin