Order picker- Reach truck operator

PRACA OD ZARAZ Rozpoczęcie od 12.05.2017 !!! DARMOWY PRZEJAZD NA PIĄTEK
1)Order picker (MAGAZYNIER) praca z wózkiem EPT
2)REACH TRUCK OPERATOR
Miejscowość: Aalten
OBOWIĄZKOWY TEST PRZED ROZPOCZĘCIEM PRACY W PIĄTEK 12.05.2017r.
Obowiązki:
– układanie towaru za pomocą wózka EPT + praca ze skanerem ręcznym
– obsługa wózka wysokiego składu (Reach truck)
Oferujemy:
– zakwaterowanie w okolicach Zeddam/ Elten + ubezpieczenie
– wynagrodzenie ze stawką ponad 10 euro brutto + ponad 15% dodatku za drugą zmianę
– opieka polskiego koordynatora
Wymagania:
– z uwagi na specyfikę pracy wzrost kandydatów powyżej 170 cm
– doświadczenie w pracy jako order picker (obsługa wózka EPT lub jako operator wózka wysokiego składu Reach
Truck)
-znajomość języka angielskiego/ niemieckiego
Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres:
Prosimy również o zgłaszanie się osób, które są już w Holandii i szukają nowej pracy zapraszamy na test
próbny!