Order Administrator w dziale amerykańskim

Dla Naszego Klienta, uznanego na świecie dostawcy usług dla branży morskiej, poszukujemy osób na stanowisko:

Order Administrator w dziale amerykańskim

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:
– uzupełnianie danych w systemie, dotyczących świadczonych usług
– kontaktowanie się z Klientami i wystawianie faktur
– raportowanie związane ze świadczonymi usługami
– przygotowywanie innych dokumentów
– praca w godzinach popołudniowych od pon do pt 15 – 23

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego warunek konieczny
– wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci)
– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
– znajomość pakietu MS Office
– wysoka komunikatywność
– rzetelność, samodzielność, entuzjazm w działaniu i otwartość na rozwój

Oferta:
– praca w firmie o rozpoznawalnej i solidnej marce
– praca w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Szczecina
– możliwości rozwoju i związania się z firmą na dłuższy okres czasu
– po okresie próbnym dostęp do bogatego pakietu socjalnego: prywatna opieka medyczna, karta multisport i inne
– przyjazna atmosfera pracy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie swojego CV z dopiskiem Order Administrator USA,
na adres mailowy:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r.
(Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia
procesu rekrutacji
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: …… E-mail: [Apply online]
http://www.lsj.pl/experts | http://www.lsj.pl

Pracownik magazynu (praca dla mężczyzn i kobiet)

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji
Zatrudnienia pod nr 11746. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Pracownik magazynu (praca dla mężczyzn i kobiet)
NR REF. S/205/17
Miejsce pracy: Lubin

Obowiązki na stanowisku pracy:

– obsługa wózka widłowego ,
– przestawianie palet,
– pakowanie,
– prace porządkowe

Od kandydatów oczekujemy:

– uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,(dla osób nieposiadających uprawnień możliwość zrobienia kursu przez
naszą Agencję)
– sumienności i terminowości,
– motywacji do pracy,

Oferujemy:

– umowę o pracę lub umowę zlecenie,
– stabilne zatrudnienie,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– pracę w miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Galeria Cuprum Arena (III poziom)
ul. Sikorskiego 20
59-300 Lubin