Kierowca C+E – Niemcy 2200€ + diety!

BERGERMANN – specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z wieloma firmami
spedycyjnymi na terenie całych Niemiec od 2011 roku. Oferujemy wyłącznie bezpośrednie i stałe zatrudnieniem u
zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na
współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych i
sprawdzonych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca C+E – Niemcy 2200€ + diety!

Miejsce pracy: 47805 Krefeld (niedaleko Dusseldorfu)
Nr referencyjny: DEL-SME/2017

OFERUJEMY:
wynagrodzenie 2200€ brutto + diety 12/24
legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie
świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
nowoczesną flotę
przestrzeganie czasu pracy kierowców
możliwość podjęcia pracy od zaraz
opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (dyspozytor)
minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
prawo jazdy C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
jazda autem typu naczepa DAF
transport regionalny na terenie Niemiec
praca od poniedziałku do piątku
przewóz stali oraz towaru na paletach