POMOCNIK HAFCIARZA Kraków (Borek Fałęcki)

Nazywamy się JOBS PLUS i jesteśmy Agencją świadczącą usługi pracy stałej i tymczasowej. Obecnie dla naszego Klienta
działającego w branży dystrybucji artykułów promocyjnych poszukujemy zmotywowanych osób do podjęcia pracy na
stanowisku:

POMOCNIK HAFCIARZA
Miejsce pracy: Kraków Borek Fałęcki

NIE WYMAGAMY OD CIEBIE DOŚWIADCZENIA! Wszystkiego Cię nauczymy!

Poszukujemy osób:

spostrzegawczych
zdolnych manualnie
radzących sobie z presją czasu
dyspozycyjnych do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Do Twoich zadań będzie należeć:

pomoc w realizacji projektów z użyciem metody haftu
podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych
dbanie o czystość na stanowisku pracy

Oferujemy:

pracę od poniedziałku do piątku
oprócz wynagrodzenia podstawowego dodatkowe premie
początkowo współpracę z agencją, a po okresie próbnym szansę na stałe zatrudnienie bezpośrednio u naszego
Klienta
możliwość zdobycia doświadczenia na stanowisku hafciarza

Zainteresowaliśmy Cię? Nie zwlekaj i prześlij nam swoje CV na adres [Apply online] z dopiskiem POMOCNIK
HAFCIARZA KRAKÓW

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych
procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych
danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Analityk IT

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta- lidera w obszarze usług druku 3D, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Analityk IT
Miejsce pracy: Wrocław
Wynagrodzenie: 8.000 12.000 PLN brutto (UoP)

OPIS STANOWISKA:
– Przygotowywanie specyfikacji oprogramowania;
– Konsultowanie wymagań z zespołem Developerów;
– Przeprowadzanie walidacji obiektów;
– Kontakt z Klientami;
– Prowadzenie prezentacji.

OCZEKIWANIA:
– Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
– Ogólna wiedza z zakresu zarządzania projektami;
– Rozumienie modeli cyklu życia oprogramowania;
– Znajomość metodyk Agile;
– Ukończone studia (o profilu informatycznym lub podobnym);
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
– Zdolności analityczne;
– Umiejętność zarządzania zespołem i pracy w grupie;
– Zdolność do negocjacji i rozwiązywania problemów.
MILE WIDZIANE:
– Znajomość systemu CRM/ ERP/ MRP.

KLIENT OFERUJE:
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
– Atrakcyjne wynagrodzenie (do negocjacji);
– Elastyczne godziny pracy;
– Pracę w nowoczesnym biurze;
– Możliwość rozwoju zawodowego;
– Pakiet benefitów (lekcje języka angielskiego, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: [Apply online] z dopiskiem Analityk IT
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie
Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).