Kierowca C+E – Niemcy – €1900 + diety + premie

BERGERMANN – specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z ponad 350 firmami
spedycyjnymi na terenie całych Niemiec. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym
zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując
się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do
najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca C+E – Niemcy

Miejsce pracy: Dorsten (blisko Dortmundu)
Nr referencyjny: DEL-AZ/2017

OFERUJEMY:
wynagrodzenie składające się z podstawy €1900 brutto + 12/24 € diety + premia
za bezwypadkową jazdę
legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie,
niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
nowoczesną flotę
przestrzeganie czasu pracy kierowców
możliwość podjęcia pracy od zaraz
opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
prawo jazdy C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
jazda autem typu tandem
trasy krótkobieżne oraz dalekobieżne
praca w systemie 3/1 (poniedziałek-piątek, od rana do wieczora, z codziennym zjazdem na bazę)
transport materiałów tekstylnych i artykułów spożywczych

KOORDYNATOR DS. PLANOWANIA PRODUKCJI

FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. poszukują kandydatów na stanowisko: Koordynator ds. planowania produkcji w Ostrowi Mazowieckiej.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
– Planowanie produkcji
– Bilansowanie obciążeń na poziomie fabryk i gniazd produkcyjnych
– Określanie potrzeb kooperacyjnych
– Kontrola realizacji planów produkcyjnych
– Zarządzanie zapasami i buforami produkcyjnymi
– Rozpoznawanie źródeł potencjalnych niezgodności
– Prowadzenie projektów optymalizacyjnych
– Przygotowanie analiz, raportów produkcyjnych
– Analiza, monitorowanie wskaźników produkcyjnych

Oczekujemy:
– Wykształcenia wyższego
– Doświadczenia w pracy w planowaniu produkcji min. 3 lata
– Doświadczenia w pracy na produkcji jako Brygadzista, Leader bądź Mistrz min. 1 rok.
– Zaawansowanej znajomości języka angielskiego lub/i niemieckiego
– Bardzo dobrej znajomości programu Excel oraz SAP
– Umiejętności myślenia analitycznego, diagnozowania zagrożeń oraz rozwiązywania problemów
– Wysokiej asertywności oraz umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji
– Umiejętności pracy w grupie

Co nas wyróżnia:
– Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
– Bardzo ciekawa praca w nowoczesnym środowisku przemysłowym, wykorzystującym najnowsze technologie
– Ambitna, rozwijająca i odpowiedzialna praca, gwarantująca podnoszenie kompetencji oraz rozwój zawodowy
– Stabilne zatrudnienie w spółce giełdowej o uznanej marce i pozycji rynkowej
– Jedno z najlepszych w Polsce, dwujęzyczne przyzakładowe przedszkole z oddziałem żłobkowym mieszczącym się w Ostrowi Mazowieckiej
– Akademia FORTE kształcąca pracowników w ramach zróżnicowanych programów i kierunków
– Spotkania i warsztaty dla Pracowników ze znanymi postaciami ze świata rozrywki, nauki i biznesu
– Atrakcyjne obozy letnie dla dzieci naszych Pracowników

Przedstawiciel handlowy w branży e-commerce (z orzeczeniem) – zdalnie – Zielona Góra

Agencja e-kreacji Grupa AF sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się spółka. Główny zakres działań to kreowanie internetowego wizerunku firm poprzez projektowanie stron WWW, e-sklepów, działań e-marketingowych.

Jako agencja składająca się w dużej mierze z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela, chcemy promować wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy w branży e-commerce

Zadania:
– aktywne i skuteczne pozyskiwanie klientów biznesowych szczególnie z branży meblarskiej, produkcyjnej, eksportowej, e-commerce, a także spółek skarbu państwa,
– budowanie oraz utrzymywanie relacji biznesowych z klientem biznesowym,
– negocjacje handlowe, budowanie trwałych relacji,
– proponowanie i kreowanie nowych strategii e-marketingowych,
– prezentacja projektów dla klienta,
– administracja stron www klientów,
– dodatkowe zadania Social Media.

Wymagania:
– posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności warunek konieczny,
– doświadczenie w obsłudze klienta / sprzedaży minimum 1 rok,
– znajomość branży internetowej, rynku medialnego, trendów e-marketingu,
– znajomość etykiety komunikacji biznesowej,
– wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
– umowę o pracę na pełny etat,
– wynagrodzenie w postaci podstawy + prowizji,
– pracę w systemie Home Office,
– telefon służbowy,
– know-how o Internecie i e-marketingu,
– częste szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o podanie informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).