Spawacz Gazowy/ Spawacz 135

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji
Zatrudnienia pod nr 11746. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Spawacz gazowy/Spawacz 135

Miejsce pracy: Głogów-Huta Miedzi
NR REF.S/114/17

Zakres obowiązków:

– spawanie metodą 135,
– spawanie palnikami acetylenowo-tlenowymi.

Od kandydatów oczekujemy:

– doświadczenia zawodowego jako spawacz 135,
– doświadczenia w zakresie spawania i cięcia tlenem,
– ważne uprawnienia spawalnicze-unijne,
– umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

– umowę o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie- …… zł brutto
– możliwość stałego zatrudnienia.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Galeria Cuprum Arena (III poziom)
ul. Sikorskiego 20
59-300 Lubin