Kontroler jakości

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin Prawobrzeże

Zakres obowiązków:
– Tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją jakościową
– Odbiory jakościowe produktów oraz elementów
– Kontrola jakościowa nad dostarczanymi produktami od kooperantów
– Dbanie o terminową realizację zleceń
– Przeprowadzanie badań i pomiarów produktu

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (mile widziani studenci ostatniego roku)
– Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem
– Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym ( poniedziałek – piątek )

Nasz klient oferuje:
– Międzynarodowe środowisko pracy
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Dynamiczne środowisko pracy w rozwijającej się Spółce
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowej wiedzy (również szkolenia zagraniczne)
– Prywatną opiekę medyczną
– Kartę Multisport
– Wolne weekendy
– Dowóz z wybranych kierunków

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria, prosimy o przesyłanie swojego CV w
języku polskim z dopiskiem Kontroler jakości
na adres mailowy:[Apply online]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r.
(Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia
procesu rekrutacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: …… E-mail: [Apply online]
http://www.lsj.pl/experts | http://www.lsj.pl