Produkcja – monter akcesorii do łazienki

Fallwork Sp. z o.o Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, posiadająca Certyfikat Marszałka Województwa
Wielkopolskiego o nr 6231, w związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter akcesorii do łazienek
Miejsce pracy: Zakrzewo k. Poznaniu

Obowiązki:
– praca z narzędziami
– obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:
– zaangażowanie i sumienność
– dobra kondycja fizyczna
– umiejętność pracy w grupie
– brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
– dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 17.00zł/h+ noc 20%+nagodziny 100%
– pracę od zaraz!
– pracę zmianową na pełen etat
-bezpłatny dojazd do pracy z Poznania
– umowę o pracę tymczasową

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do podsyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu
Zgłoszenia osobiste FALLWORK ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 ( naprzeciw dworca
głównego PKP)
Telefonicznie pod numerem ……

SPOTKANIE INFORMACYJNE ODNOŚNIE PRACY ODBYWAJĄ SIĘ W ŚRODY I PIĄTKI O GODZ 16.00 W BIURZE AGENCJI PRACY FALLWORK PRZY
UL. TOWAROWEJ 35 W POZNANIA (V PIĘTRO). PROSZĘ MIEĆ ZE SOBĄ CV.

* Oferta pracy stałej

Przypominamy o załączeniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie
pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr
133 poz. 1182).