Kierownik projektu

Tigura Sp. z o.o dla swojego Klienta dynamicznie rozwijającej się firmy z branży wystawienniczej, poszukuje
Kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTU
Miejsce pracy: Zielona Góra
Wynagrodzenie: do negocjacji

OPIS STANOWISKA:
Kierowanie i monitorowanie procesu produkcji;
Nadzorowanie pracy podległych pracowników, odpowiedzialnych za przygotowanie wystaw;
Prowadzenie rozmów z organizatorami wystaw;
Wprowadzanie zmian w projektach i kontrolowanie przyjętych założeń;
Monitorowanie jakości przygotowanych wystaw;
Podróże służbowe.
OCZEKIWANIA:
Doświadczenie zawodowe w branży wystawowej;
Płynna znajomość języka angielskiego;
Umiejętność kierowania zespołem;
Umiejętność zarządzania projektem;
Gotowość do podróży służbowych (Europa).
MILE WIDZANE:
Wykształcenie wyższe (preferowane architektura, projektowanie wnętrz).
KLIENT OFERUJE:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Atrakcyjne wynagrodzenie (do negocjacji z Klientem);
Możliwość rozwoju zawodowego;
Pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy składać CV na adres [Apply online] z dopiskiem Kierownik Projektu.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:
Dz. U. 2016 r. poz. 922).