Kierowca C+E – Niemcy 4/1 2100 € netto!

BERGERMANN – specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z wieloma firmami
spedycyjnymi na terenie całych Niemiec od 2011 roku. Oferujemy wyłącznie bezpośrednie i stałe zatrudnieniem u
zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na
współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych i
sprawdzonych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Kierowca C+E – Niemcy 4/1 2100 € netto!

Miejsce pracy: Unterhaching (niedaleko Monachium)
Nr referencyjny: DEL-NIG/2017

OFERUJEMY:
wynagrodzenie w wysokości 2100 € netto, niezależnie od klasy podatkowej
dodatki na benzynę dwa razy w miesiącu
legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie
świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
nowoczesną flotę
przestrzeganie czasu pracy kierowców
możliwość podjęcia pracy od zaraz
opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
podstawowa znajomość języka niemieckiego
prawo jazdy C+E, karta kierowcy
2 lata doświadczenia w jeździe autem z naczepą

OPIS STANOWISKA:
jazda autem z naczepą
transport narodowy na terenie Niemiec
praca w systemie 4/1
przewóz płynów (napoje)

WIĘCEJ INFORMACJI:
W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: ……