Spawacz 135/141

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii (Agencja Zatrudnienia nr
5437). Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 12 lat.

Aktualnie dla naszego klienta z Danii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr Ref: S -135-141/ 02.18/ DK
Miejsce pracy: Espergærde, Dania.

Zakres obowiązków:
Praca w warsztacie produkującym różnego rodzaju komponenty metalowe części mebli, blaty kuchenne, stoły, półki itp. Spawanie rur (1-5 mm) i blach ze stali czarnej i
nierdzewnej. Dodatkowo szlifowanie, wiercenie, docinanie praca wymagająca dużej precyzji. Praca wg rysunku technicznego.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie 160 Dkk /h,
-rozpoczęcie pracy od zaraz,
-umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
-ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
-opiekę polskojęzycznego koordynatora,
-wypłatę wynagrodzenia co 2 tyg.,
-pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt potrącany z wynagrodzenia),
-12.5% dodatku urlopowego do każdej przepracowanej godziny.

Oczekujemy:
-udokumentowanego doświadczenia w spawaniu metodą 135 i 141 stali czarnej i nierdzewnej ( min 3lat) mile widziane z warsztatu produkcyjnego,
-gotowości do prac dodatkowych z zespawanymi elementami tj.: szlifowanie, przycinanie, wiercenie, cięcie,
-min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego,
-certyfikatów spawalniczych 135 i 141 pg, fw/ bw mogą być nieaktualne,
-prawa jazdy + własne auto na wyjazd – dodatkowy atut.

Wymagane dokumenty:
-CV,
-Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy , referencje itp.

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podaniem numeru referencyjnego S-135-141/ 02.18/DK na adres e-mail [Apply online]

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w
innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie
z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych
osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości
procesami rekrutacji.