Konsultant ds. Microsoft Navision – zdalnie – Gorzów Wielkopolski

Dla naszego partnera biznesowego, firmy zajmującej się profesjonalnym wykonawstwem konstrukcji i detali stalowych oraz aluminiowych. Wykonawstwem usług w zakresie cięcia laserowego, gięcia i spawania wszystkimi metodami poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konsultant ds. Microsoft Navision

Miejsce pracy: Ciechocin (pow. golubsko-dobrzyński)

Zakres obowiązków
– Parametryzacja oraz konfiguracja systemu MS Dynamics NAV, celem optymalizacji i wsparcia obszarów produkcji, finansów, magazynu,
– Analiza potrzeb rozwojowych systemu, definiowanie funkcjonalnych wymagań użytkowników oraz wprowadzanie modyfikacji wynikających z zapotrzebowania firmy
– Zapewnienie bieżącego wsparcia Użytkownikom Końcowym oraz Kluczowym Użytkownikom systemu
– Bieżąca, ścisła współpraca z innymi działami i zespołami w BSB Poland Sp. z o.o., w temacie wdrożeń systemów
– Wsparcie integracji systemu MS Dynamics NAV z innymi systemami w firmie

Wymagania
– Praktyczne doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych systemów ERP, w obszarach: produkcyjnym, magazynowym, finansowo-księgowym
– Znajomość zagadnień księgowych i finansowych na poziomie umożliwiającym poprawne odzwierciedlenie tych procesów w systemie
– Umiejętność sprawnego analizowania procesów biznesowych oraz wyciągania wniosków
– Umiejętność generowania raportów i zestawień
– Doświadczenie w funkcji Key User / Super User
– Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
– Umiejętność pracy zespołowej i projektowej
– Komunikatywność i łatwość formułowania myśli
– Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
– Bardzo dobra znajomość MS Office
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy
– stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę)
– pracę na miejscu lub zdalnie
– atrakcyjny system wynagradzania i premiowania,
– możliwość korzystania ze szkoleń,
– samodzielność na stanowisku pracy,
– możliwość rozwoju zawodowego,
– pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa w młodym i zgranym zespole 🙂

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [Apply online]

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).