STOLARZE wiele ofert,np. Schlüsselfeld, Lauda Königshofen

ABC Work – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku STOLARZ. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Odwiedź naszą stronę http://www.abcwork.eu. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Oferujemy:
– Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
– Niemiecką umowę o pracę
– Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
– Zakwaterowanie
– Stałą opiekę polskiego koordynatora
– Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:

– Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców.

Wymagania:
– Wykształcenie kierunkowe mile widziane
– Doświadczenie na stanowisku

– Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
– Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
– Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Dlaczego ABC Work:
– Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
– Jesteśmy już 5 lat na rynku
– Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
– Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie CV na adres: [Apply online]

Zapraszamy na Naszą stronę http://www.abcwork.eu oraz Facebooka i Twittera

Prosimy o załączenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. social media (z orzeczeniem) – zdalnie – Lublin

Grupa AF jest marką skupiającą się na dostarczaniu skutecznych rozwiązań dla firm w zakresie projektowania stron internetowych i aplikacji, działań marketingowych i kreowania wizerunku oraz doradztwa biznesowego. Jako firma składająca się w większości z osób niepełnosprawnych, włączając w to również samego założyciela, chcemy promować wizerunek niepełnosprawnych jako profesjonalistów zdolnych do konkurencji na otwartym rynku pracy, podejmując się najtrudniejszych zadań. Obecnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. social media

Opis stanowiska:
– kreacja i copywriting w social media (głównie Facebook i LinkedIN)
– wsparcie tworzenia strategii komunikacji
– współpraca z grafikiem przy tworzeniu bannerów
– pisanie artykułów na firmowy blog

Wymagania:
– posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
– wiedza i doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media
– doświadczenie w tworzeniu kampanii reklamowych na Facebook
– czytanie ze zrozumieniem w języku angielskim
– przygotowanie do pracy w formule home-office

Mile widziane:
– gust graficzny
– wykształcenie wyższe

Oferujemy:
– rozwój i szkolenia w każdej powyższej dziedzinie
– umowa o pracę
– stałe wynagrodzenie
– dostęp do firmowej biblioteczki branżowych e-booków
– realny wpływ na agencję
– samodzielność
– Pracę w systemie home-office

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [Apply online]

Prosimy o podanie informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Specjalista ds. social media (z orzeczeniem) – zdalnie – Białystok

Wymagania:

Oferujemy:

Developer/Programista C#, .NET

Chciałbyś pracować w młodym i dynamicznym zespole? Jesteśmy zgraną ekipą, która sumiennie i na czas wykonuje swoje
obowiązki. Pracujemy dla dużej międzynarodowej firmy, dla której jesteśmy kimś więcej niż tylko szeregowymi
pracownikami. Szukamy kogoś, kto tak jak my zna się na swojej pracy i pomoże nam w tworzeniu coraz to lepszych
rozwiązań. Tylko razem możemy stworzyć coś wyjątkowego:-) Jeżeli przyjazna atmosfera w pracy jest dla Ciebie równie
ważna jak dla nas, to wyślij nam swoje CV.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miasto:Wrocław
(nr ref.: DTL/MK/201803)

Twoje umiejętności:
– swobodna praca z w środowisku .NET, a w szczególności: WPF oraz ASP.NET Web API
– znajomość ASP MVC mile widziana
– bardzo dobra znajomość bazy danych MS SQL Server
– zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów programistycznych
– umiejętność szkolenia i przekazywania wiedzy innym osobom
– bardzo dobra organizacja pracy własnej
– prawo jazdy kat. B mile widziane

Twoje wyzwania:
– podawanie propozycji osiągnięcia celów biznesowych za pomocą rozwiązań programistycznych
– rozwój i tworzenie aplikacji związanych z zarządzaniem asortymentem w placówkach klienta
– utrzymanie oraz wprowadzanie poprawek do istniejących aplikacji
– współpraca z zespołem
– testowanie oprogramowania

Nasza oferta:
– umowa o pracę lub B2B
– stabilne zatrudnienie
– prywatna opieka medyczna
– nowoczesne otoczenie oraz dobrze wyposażone stanowisko pracy
– elastyczny czas pracy
– przyjazna i twórcza atmosfera
– pyszna kawa oraz inne darmowe (ciepłe i zimne) napoje
– liczne spotkania integracyjne i eventy firmowe

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Myślisz, że to stanowisko jest stworzone specjalnie dla Ciebie? Jeśli tak, to daj
się nam poznać. A na dobry początek prześlij do nas swoje aktualne CV na adres: [Apply online]

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty