Koordynator Kontraktów z językiem niemieckim

PROSECA jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi opiekuńcze dla osób starszych na terenie krajów
niemieckojęzycznych.

Oferujemy bezpieczne zatrudnienie, atrakcyjne zarobki oraz sprawdzone miejsca pracy.

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko Koordynatora Kontraktów z językiem niemieckim.

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m. in.:
Prowadzenie rozmów handlowych, negocjowanie kontraktów z klientem niemieckojęzycznym,
Kompleksowa obsługa klienta zagranicznego,
Ścisła współpraca z koordynatorami po stronie polskiej oraz niemieckiej,
Wsparcie zadań operacyjnych,
Przygotowywanie analiz i raportów
Praca administracyjno-biurowe

Wymagania:
Biegła znajomość języka niemieckiego,
Wykształcenie wyższe,
Min. 2-letnie doświadczenie w branży HR,
Dobra znajomość pakietu MS Office,
Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku firmy,
Umiejętność pracy pod presją czasu,
Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania pozytywnych relacji,
Samodzielność i odpowiedzialność,
Doskonała organizacja pracy własnej

Oferujemy:
Możliwość rozwoju zawodowego,
Udział w ciekawych projektach,
Motywacyjny system wynagradzania,
Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy:

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych przez spółkę Proseca Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul.
Kiełbaśniczej 3/4, NIP …… oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług – w
celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

LAKIERNICY SAMOCHODOWI, PROSZKOWI, wiele ofert NIEMCY

ABC Work – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku LAKIERNICY SAMOCHODOWI, PROSZKOWI. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Odwiedź naszą stronę http://www.abcwork.eu. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Oferujemy:
– Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
– Niemiecką umowę o pracę
– Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
– Zakwaterowanie
– Stałą opiekę polskiego koordynatora
– Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:

– Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców.

Wymagania:
– Wykształcenie kierunkowe mile widziane
– Doświadczenie na stanowisku

– Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
– Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
– Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Dlaczego ABC Work:
– Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
– Jesteśmy już 5 lat na rynku
– Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
– Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie CV na adres: [Apply online]

Zapraszamy na Naszą stronę http://www.abcwork.eu oraz Facebooka i Twittera

Prosimy o załączenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.