PRZEDŁUŻANIE UMÓW STAŁYM KLIENTOM SIECI KOMÓRKOWEJ

Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
kontakt z Klientem
prezentowanie oferty
przedłużanie umów stałym klientom lidera sieci komórkowych
wprowadzanie danych do systemu

Oferujemy:
pracę w profesjonalnym contact center dla jednego z ogólnopolskich operatorów telefonii komórkowej,
szybkie zatrudnienie,
jasno określone obowiązki,
atrakcyjne wynagradzanie: gwarantowana podstawa + system premiowy,
wysokie standardy pracy, rzetelne wprowadzenie w projekt,
własne wyposażone we wszystkie narzędzia stanowisko,
szkolenia ułatwiające osiąganie dobrych wyników i wysokich premii,
profesjonalną opiekę trenerów, szkolenia produktowe, sprzedażowe, z zakresu obsługi Klientów

Wymagania:
miłego głosu,
optymizmu, uśmiechu, kultury osobistej,
umiejętności aktywnego słuchania, zadawania pytań, prowadzenia rozmowy, wyczuwania potrzeb Klienta,
zaangażowania,
chęci zdobywania wiedzy, współpracy z trenerami,
dyspozycyjności w ciągu tygodnia i w zakresie jednej soboty w miesiącu (która będzie ustalana wcześniej),
dobrej znajomości komputera i środowiska internetowego (obsługa poczty, wyszukiwarek),
gotowości do dołączenia do młodego zespołu, solidarnej współpracy i dbania o koleżeńskie relacje