Doradca serwisu, Przyszowice

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta, serwisu
samochodów osobowych, kandydatów na stanowisko:

Doradca Serwisowy
Miejsce pracy: Przyszowice

Zakres obowiązków:
– Kompleksowa obsługa Klienta: odpowiadanie na pytania, informowanie o usługach
– Wstępna diagnoza usterek,
– Nadzór na przebiegiem procesu naprawy
– Wyliczanie kosztorysu oraz prowadzenie dokumentacji

Od kandydatów oczekujemy:
– Wykształcenia min. średniego technicznego (mile widziane wyższe techniczne)
– Znajomości budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych
– Doświadczenia w pracy u autoryzowanego dealera samochodów
– Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
– Obsługi komputera MS Office
– Znajomości języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym

Oferujemy:
– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),
– Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia (pensja podstawowa + premie),
– Pracę w jednym z największych autoryzowanych serwisów samochodowych na Śląsku,
– Niezbędne narzędzia pracy,
– Rozwinięty system szkoleń.
– Pracę w systemie zmianowym w godzinach 6-21.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie cv na adres [Apply online] lub o kontakt tel. pod
nr. …… .