Doradca Handlowy (salon samochodowy)

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta sieci salonów samochodowych, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

DORADCA HANDLOWY
Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:
-Pozyskiwanie i obsługa klientów;
-Utrzymywanie trwałych relacji handlowych z partnerami;
-Przygotowywanie ofert handlowych;
-Realizacja planów sprzedażowych.

OCZEKIWANIA:
-Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
-Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
-Umiejętność organizowania pracy własnej;
-Umiejętność pracy pod presją czasu;
-Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
-Chęć rozwoju w sprzedaży;
-Prawo jazdy kat. B.

KLIENT OFERUJE:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
-Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia (podstawa plus premia i prowizja);
-Możliwość rozwoju zawodowego;
-Pracę jednozmianową;
-Pracę w firmie, dbającej o pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego na naszej stronie: