Kierowca ciężarówki

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar A/S
Group z Odense w Danii (Agencja Zatrudnienia nr 5437). Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim
od ponad 12 lat.

Aktualnie dla naszego klienta z Danii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr Ref: K- C/08.18/ DK
Miejsce pracy: Nykøbing, Dania

Zakres obowiązków:
Firma zajmuje się recyklingiem opon. Praca polega na odbieraniu zużytych opon z różnych punktów i samodzielne ich
ładowanie na przyczepę. Wizyta w kilku punktach dziennie – od 5 do 10 miejsc. Jest to zarówno praca jako kierowca i
pracownik fizyczny jednocześnie.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie (2 pierwsze miesiące -24 000 DKK brutto, później 28 000 DKK brutto,
-rozpoczęcie pracy od zaraz,
-bezpośrednie zatrudnienie przez duńskiego pracodawcę,
-umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiego prawa,
-możliwość stałej współpracy,
-pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt potrącany z wynagrodzenia).

Oczekujemy:
-prawa jazdy kategorii CE lub C lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
-komunikatywnej znajomości j. angielskiego warunek konieczny,
-chęci i gotowość do ciężkiej fizycznej pracy ręczny załadunek opon na cieżarówkę.

Wymagane dokumenty:
-CV
-Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje itp.

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podaniem numeru referencyjnego
K- C/08.18/ DK na adres e-mail [Apply online]

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi
kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora – BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w
Szczecinie – moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z
ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.). Wyrażam także
zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym
pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Ponadto oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że:
podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości realizacji umowy;
mam prawo dostępu do treści swoich danych, żądania sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania,
przenoszenia danych, jak i wniesienia sprzeciwu.