MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH NIEMCY

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH.

Oferujemy:
– Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
– Niemiecką umowę o pracę
– Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
– Zakwaterowanie
– Stałą opiekę polskiego koordynatora
– Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:
– Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców.

Wymagania:
– Doświadczenie na stanowisku
– Wykształcenie kierunkowe
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
– Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Dlaczego ABC Work:
– Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
– Jesteśmy już 5 lat na rynku
– Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
– Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie CV na adres: [Apply online]
Pamiętaj o wskazaniu stanowiska w temacie wiadomości.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS: …… w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Inżynier sieciowy

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta uznanego integratora rozwiązań i systemów informatycznych, poszukuje Kandydata
na stanowisko:

INŻYNIER SIECIOWY

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:
Przeprowadzanie audytów sieciowych/bezpieczeństwa;
Przygotowywanie dokumentacji;
Realizacja wdrożeń informatycznych (systemy sieciowe);
Realizowanie zleceń serwisowych;
Wsparcie działu handlowego w działaniach presales.

OCZEKIWANIA:
Minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale sieciowym lub bezpieczeństwa, jako Administrator lub Inżynier
Wdrożeniowy;
Bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych lub/i bezpieczeństwa;
Znajomość urządzeń LAN/WLAN dowolnego producenta;
Wiedza z zakresu infrastruktury sprzętowej wykorzystywanej w środowiskach sieciowych;
Umiejętność pracy zespołowej;
Gotowość do odbywania podróży służbowych w ramach realizowanych wdrożeń.
Zaangażowanie w wykonywanie obowiązki.

KLIENT OFERUJE:
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności + system premiowy;
Po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony;
Przyjazną atmosferę;
Wysokiej klasy sprzęt;
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu (Inżynier Starszy Inżynier Architekt Systemowy Kierownik Projektu);
Udział w interesujących i rozwijających projektach;
Prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

Pracownik fizyczny w Niemczech

IDEAL WORK GERMANY to marka skoncentrowana na realizacji usług doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w kraju i za
granicą. Nasza Idea to innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Lipska

Zadania na stanowisku:
– załadunek, rozładunek towarów, przesyłek, kontenerów
– Inne prace magazynowe

Od Kandydata oczekujemy:
– doświadczenia w pracy fizycznej
– sprawności fizycznej
– motywacja oraz chęć do pracy
– gotowości do pracy w systemie zmianowym, także w nocy

Oferujemy:
– niemieckie wynagrodzenie
– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
– pomoc w organizacji przejazdu z Polski do Niemiec

– wyślij wiadomość na adres: [Apply online]
– odwiedź naszą stronę internetową: http://www.idealgrupa.pl

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV z klauzulą.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w
przekazanych dokumentach danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji.
przekazanych dokumentach danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji w przyszłości.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy,
że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych dobrowolnie w dokumentach rekrutacyjnych oraz w formularzach
aplikacyjnych na stronach internetowych http://www.idealgrupa.pl, http://www.idealkurier.pl, http://www.idealpflege.pl jest Grupa Spółek
IDEAL . Z Inspektorem Ochrony Danych Grupy Spółek IDEAL można skontaktować się pisemnie, kierując korespondencję na
adres Administratora Danych, lub e-mailowo na adres poczty elektronicznej [Apply online] .
Szczegóły zarządzania i przetwarzania danych znajdują się w Polityce Prywatności Grupa Spółek IDEAL na