SPECJALISTA DS. PROJEKTU

Naszym klientem jest firma produkcyjna z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się kontraktową produkcja i obsługą indywidualnych projektów, specjalizująca się w obróbce metalu.
Miejsce pracy: Gdynia, woj. pomorskie
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat

PM/GD/18
Obowiązki
Kompleksowa obsługa klienta, również zagranicznego; Stały kontakt z klientem poprzez cały proces realizacji zamówienia oraz po jego zakończeniu
Koordynowanie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych
Przygotowanie ofert handlowych i negocjowanie warunków, Doradztwo, monitorowanie płatności
Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy pod kątem analizy dokumentacji technicznej, norm, rysunków, Wykonywanie niezbędnych dokumentacji projektu i kompleksowa obsługa pozyskanych zamówień
Komunikacja i wymiana informacji między klientem, a działem technicznym i produkcją
Wymagania
Wykształcenie wyższe techniczne
Dobra znajomość technologii stosowanej w obróbce metalu
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, zdolność do podejmowania trudnych decyzji
Bardzo wysokie zdolności interpersonalne, umiejętności negocjacyjne
Gotowość do podjęcia sporadycznych podróży służbowych i delegacji
Biegła znajomość języka angielskiego, lub niemieckiego lub francuskiego (C1)
Dobra znajomość programu MS Excel
Oferujemy
Pracę na jedną zmianę (7-15 lub 8-16)
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w strukturach zakładu
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
Bogaty pakiet benefitów poza płacowych
Realny wpływ na pracę działu planowania oraz realizację własnych pomysłów
zA
Zapraszam do aplikowania za porednictwem formularza aplikacyjnego:
https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalista-ds-Projektu/ …… ca9-2560.html

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.