Recepcjonistka / Asystentka Biura

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma handlowa, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonistka / Asystentka Biura

MIW/MIW/2018/49/5

Zadania:
dbałość nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów firmowych
przyjmowanie i obsługa gości
obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej
obsługa centrali telefonicznej
bieżące wsparcie pracowników firmy
nadawanie i przyjmowanie przesyłek kurierskich
zamawianie materiałów biurowych
rezerwacja hoteli, biletów lotniczych.

Wymagania:
gotowość do podjęcia pracy na pełen etat
dobra znajomość języka angielskiego- jest wymogiem koniecznym
znajomość pakietu MS Office
wysoka kultura osobista
komunikatywność oraz pogodne usposobienie

Oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
w zależności od preferencji – umowę o pracę lub umowę zlecenie dla studentów

pakiet socjalny (karta Multisport, opieka medyczna)
pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″