Handlowiec Regionalny

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów działającego w branży oświetlenia LED, poszukujemy Handlowca Regionalnego ze znajomością j. niemieckiego.
OFERUJEMY:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
pracę w
stałych godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku
konkurencyjne wynagrodzenie
miesięczny system premiowy
bonusy świąteczne w postaci dodatków pieniężnych
możliwość rozwoju

WYMAGANIA:
znajomość j. niemieckiego na poziomie B2
doświadczenie w branży handlowej minimum 1 rok
prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych

Doświadczenie lub wiedza z zakresu branży oświetlenia LED będzie dodatkowym atutem.

NAJWAŻNIEJSZE OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie klientów
budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
przygotowywanie ofert handlowych