Samodzielna Księgowa

MRO/MRO/2018/15/6

Zadania:
sporządzanie sprawozdań finansowych według standardów korporacyjnych oraz Ustawy o Rachunkowości
przygotowanie deklaracji podatkowych, sprawozdań oraz raportów wewnętrznych i na potrzeby instytucji zewnętrznych
przygotowywanie raportów cashflow
księgowanie i dekretowanie dokumentów
księgowanie rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, RMK
przygotowanie przelewów i księgowanie wyciągów

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe
dobra orientacja w zagadnieniach rachunkowości i finansów
znajmość MS Excel
język angielski na poziomie B2
mile widziana znajomość Hyperion Financial Management

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie
atrakcyjne wynagrodzenie
opieka medyczna, pakiet MyBenefit w tym Multisport, ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, świąteczne bony towarowe
możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej grupie

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″