Pracownik biurowy ze znajomością j. angielskiego

Pracownik biurowy ze znajomością j. angielskiego
9-26-52220

Dla naszego klienta, firmy z sektora finansowego poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika biurowego ze znajomościa języka angielskiego.

Zakres obowiązków:
– Weryfikacja transakcji finansowych w oparciu o określone procedury (firma zapewnia odpowiednie szkolenia);
– Bieżący kontakt z zagranicznymi jednostkami firmy w języku angielskim;
– Ewidencja i procesowanie danych w systemiach informatycznych.

Wymagania:
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2) – konieczność wykorzystywania języka obcego w formie mailowej i telefonicznej;
– Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów. Preferowane kierunki biznesowe, ekonomiczne, ścisłe, przyrodnicze.
– Dobra znajomość pakietu MS Office;
– Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.

Oferujemy:
– Zatrudnienie w formie umowy o pracę;
– Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, lunchowa, vouchery do sklepów, bilety do kina, teatru.
– Premia roczna;
– Zakładowy Fundusz Świadczeń Pracowniczych, np. wczasy pod gruszą

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj teraz i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na http://www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Aplikuj