Księgowa/Księgowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.
Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się gospodarowaniem odpadów przemysłowych i komunalnych oraz obsługą separatorów, poszukujemy osoby, która wesprze Dział Księgowości.
OFERUJEMY:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
konkurencyjne
wynagrodzenie, dostosowane do umiejętności pracownika
pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
8:00-16:00
bogaty
zestaw benefitów
możliwość uczestnictwa w
szkoleniach i kursach rozwijających kompetencje zawodowe

OCZEKIWANIA:
doświadczenie w pracy w obszarze księgowości w dużej firmie –
minimum 2 lata
praktyczna wiedza z zakresu
księgowości oraz przepisów podatkowych
umiejętność w pracy z programami
zintegrowanymi
(SAP)
mile widziana
elastyczność w działaniu oraz umiejętność pracy
w grupie

Praktyczna znajomość programu
Excel i
Word
będzie
dodatkowym atutem.

ZADANIA:
księgowanie zdarzeń gospodarczych oraz wyciągów bankowych, obsługa systemów multi-cash
obsługa kont rozrachunkowych
sprawowanie kontroli nad saldami kont bilansowych
czynny współudział w przygotowywaniu deklaracji VAT