Staż w Dziale Zamówień – język angielski

«TB Żywe Oferty Pracy» publikuje ofertę w imieniu
Inter-Recruitment.pl
– agencji pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego. Po kliknięciu „Aplikuj” złożą Państwo aplikację bezpośrednio na stronie Inter-Recruitment.pl. Zapraszamy!
Staż w Dziale Zamówień – język angielski

Studiujesz dziennie?
Znasz bardzo dobrze język angielski?
Możesz pracować ok. 25 godzin tygodniowo?
Zgłoś się do nas na 6 miesięczny staż w dziale Order to Cash Europe!
Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – prowadzimy szkolenia

Dla naszego Klienta – amerykańskiej firmy medycznej poszukujemy Studenta/Studentki zainteresowanego/zainteresowanej odbyciem stażu w Dziale Kontraktów i Zamówień:

Zadania na stanowisku w dziale kontraktów:

– wprowadzanie danych do systemu SAP
– prowadzenie bazy umów rejestracja najważniejszych postanowień umowy

– biznesowa korespondencja e-mailowa
– inne zlecone zadania

Oczekiwania:

– status studenta
– dyspozycyjność – ok. 25 godzin tygodniowo
– skrupulatność, rzetelność, sumienność, dokładność umiejętność pracy z dużą ilością danych
– mocne podstawy znajomości excela
– język angielski bardzo dobry

Możliwości poznania:

– pracy w międzynarodowej korporacji medycznej
– systemu SAP
– ciekawych funkcji excela w praktyce
– znajomość obsługi urządzeń biurowych

Możliwość rozpoczęcia
6 -miesięcznego stażu od grudnia i stycznia