Przedstawiciel handlowy branża kosmetyczna

Agencja personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, producenta kosmetyków profesjonalnych poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych (woj. Śląskie i Opolskie)

profesjonalna obsługa stałych Klientów w branży kosmetycznej: hotele, salony kosmetyczne, gabinety, SPA,
doradztwo produktowe z zakresu kosmetyków: peelingi chemiczne, produkty do demakijażu i
mycia twarzy, produkty do zabiegów na twarz, kremy,
prowadzenie pokazów, szkoleń z wykorzystaniem kosmetyków Klienta,
prezentacja innowacyjnych produktów kosmetycznych,
wdrażanie nowych produktów na rynek,
realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:

preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe: Kosmetologia, Przemysł Farmaceutyczny i Kosmetyczny, Chemia Kosmetyczna,
min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B,
znajomość branży kosmetycznej, produktów, zabiegów będzie dodatkowym atutem,
gotowość do nauki oraz wykonywania zabiegów kosmetycznych, pokazów zastosowania oferowanych produktów,
dyspozycyjność, gotowość do uczestnictwa w targach, szkoleniach,
czynne prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia),
możliwość rozwoju poprzez szkolenia,
indywidualne podejście do każdego pracownika, coaching, spotkania integracyjne,
niezbędne narzędzia pracy: telefon, tablet, samochód,
bogaty pakiet benefitów.