Kierownik Transportu

Dla naszego klienta – dużej firmy – części międzynarodowego koncernu -poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki
zapewnienie ciągłości funkcjonowania transportu dla centrali oraz kilku podległych jednostek,
efektywne zarządzanie zespołem, dbałość o zaangażowanie i rozwój podległych pracowników,
analiza kosztów transportu oraz raportowanie,
współpraca z innymi działami,

Wymagania
doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata,
znajomość przepisów o transporcie drogowym oraz przepisów o czasie pracy kierowców,
doświadczenia w zarządzaniu personelem,
komunikatywność, asertywność, dokładność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

Oferujemy
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
Regularnie wypłacane wynagrodzenie oraz odprowadzane składki do ZUS;
Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz dla jego rodziny na preferencyjnych warunkach;
Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia;
Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego (np. bony świąteczne, wyprawki dla dzieci itp).