Customer Service Specialist with German, French, Italian, Spanish, Portuguese, Dutch, Hebrew or Finnish

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach oraz konsultingu związanym ze sprzedażą oraz HR. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach BPO/SSC, IT, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Customer Service Specialist with German, French, Italian, Spanish, Portuguese, Dutch, Hebrew or Finnish

Numer referencyjny: 456789

Zakres obowiązków:

– Kompleksowa obsługa klientów – telefoniczna oraz mailowa, utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

– Nadzór nad bieżącą obsługą zleceń oraz zapytań

– Opracowywanie raportów zgodnie z potrzebami klienta oraz kadry kierowniczej

– Kontakt z innymi komórkami organizacyjnymi i oddziałami firmy w ramach pełnionych obowiązków

– Kompletowanie i ewidencjowanie dokumentacji

– Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych

Wymagania:

– Bardzo dobra znajomość niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, holenderskiego, hebrajskiego lub fińskiego

– Komunikatywna znajomość języka angielskiego

– Dodatkowe doświadczenie w pracy z językami – mile widziane

– Gotowość do ciągłego rozwoju

– Komunikatywność i otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku

Nasi Partnerzy biznesowi proponują:

– Atrakcyjne warunki zatrudnienia

– Kontakt z językiem obcym w codziennej pracy

– Kompleksowy program wdrożeniowy

– Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku

– Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji

– Możliwości rozwoju

– Elastyczne godziny pracy

– Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– Dofinansowanie do wczasów po gruszą oraz bony świąteczne

Miejsce:Warszawa Warszawa