Koordynator biura z j. fińskim

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach oraz konsultingu związanym ze sprzedażą oraz HR. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach BPO/SSC, IT, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Koordynator biura z j. fińskim

Numer referencyjny: GARE181208

Opis stanowiska:
– Codzienny kontakt z językiem fińskim,
– Kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientem,
– Odpowiadanie na podstawowe pytania techniczne,
– przekazywanie informacji do innych działów,
– przygotowywanie raportów okresowych oraz dziennych.

Wymagania:
– Komunikatywny poziom j.fińskim,
– Dobra znajomość języka angielskiego,
– Otwartość na nowe wyzwania oraz komunikatywność,
– Wysoka kultura osobista,
– doświadczenie nie jest wymagane.

Nasz klient oferuje:
– stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– liczne benefity pozapłacowe,
– nowoczesne biuro oraz zgrany zespół,
– bezpłatne kursy językowe,
– szkolenia wdrożeniowe przygotowujące do pracy.

Miejsce:Warszawa Warszawa