PHP Software Developer

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

Dla gdyńskiego software house specjalizującego się w web- i mobilnych aplikacjach, pracującego niemal na wyłączność dla USA i UK poszukujemy kandydata, który dołączy do 7-8 osobowego zespołu, pracującego nad rozwojem dużej platformy webowej dla rynku amerykańskiego.

18120038

Obowiązki
Praca przy projektowaniu i programowaniu rozwiązań w języku PHP przy użyciu frameworków MVC
Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych;
Rozwój i utrzymanie dużej platformy webowej zorientowanej na rynek USA

Wymagania
Bardzo dobra znajomość PHP 5/7 z wykorzystaniem Symfony, Zend lub innego Frameworka MVC
Doświadczenie na podobnym stanowisku od 1,5-2 lat
Znajomość relacyjnych baz danych SQL (MySQL, PostgreSQL)
Znajomość narzędzia Jira, GIT
Umiejętność pracy w metodyce Scrum
Dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
Znajomość Elasticserch

Oferujemy
Konkurencyjne wynagrodzenie
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy 1 dzień w tygodniu zdalnie
Biuro w wygodnej lokalizacji
Możliwość zatrudnienia na umowę B2B
Szybki i sprawny proces rekrutacyjny
Praca na sprzęcie firmowym lub własnym

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118