Spawacz TIG

Spawacz TIG
12/18
Obowiązki
spawanie metodą TIG 141
prace monterskie, sczepianie

Wymagania
doświadczenie w spawaniu rur metodą TIG 141 oraz aktualne uprawnienia III stopnia
umiejętność czytania rysunku technicznego
gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
umiejętność pracy pod presją czasu
uczciwość, odpowiedzialność

dużym atutem będzie doświadczenie w spawaniu na obrotniku
uprawnienia II S będą mile widziane

Oferujemy
stabilne zatrudnienie
pełne wdrożenie do pracy (pakiet szkoleń)
umowę o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR
bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do: wczasów pod gruszą; Świąt Wielkanocnych i Bożonarodzeniowych, organizujemy: paczki dla pracowników; bilety do kina)
opiekę medyczną
premie
pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
możliwość podjęcia pracy od zaraz
dla najlepszych oferujemy szkolenie z zakresu obsługi suwnic, żurawi i wózka widłowego szkolenie będzie potwierdzone certyfikatem z Urzędu Dozoru Technicznego

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już teraz przesyłając do nas swoje CV klikając w poniższy przycisk.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”