Specjalista ds. Zaopatrzenia

Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: MDM/WAW/1216

Zakres obowiązków:

– Realizacja zakupów zgodnie z harmonogramem produkcji oraz polityką zapasów,

– Analiza konsumpcji materiałów i półproduktów oraz określanie stanów minimalnych i maksymalnych

– Nadzór, ocena i współpraca z dostawcami w zakresie terminowej realizacji i jakości dostaw, reklamacji, wymiany dokumentów oraz innych uzgodnień,

– Koordynacja odpraw celnych oraz organizacja transportu,

– Poszukiwanie nowych źródeł zaopatrzenia na rynku krajowym i zagranicznym, optymalizacja kosztów,

– Nadzór nad prawidłowym przepływem dokumentacji.

Wymagania:

– Wieloletnie doświadczenie w negocjacjach handlowych i utrzymaniu dobrych relacji z dostawcami,

– Bardzo dobra znajomość MS Office,

– Dobra znajomość języka angielskiego,

– Umiejętność podejmowania decyzji oraz zdolności organizacyjne,

– Mile widziane wykształcenie wyższe.

– Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– Atrakcyjne wynagrodzenie,

– Możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy

– Dofinansowanie do opieki medycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Miejsce:Warszawa Warszawa