E.Talent Rekruter (Freelancer) (Wrocław, 3221164)

Pracujesz w branży rekrutacyjnej?
Interesuje Cię zdalna praca pełna wyzwań i możliwości dodatkowych dochodów?
Jesteś osobą przedsiębiorczą, ceniącą niezależność i wykazującą inicjatywę?

E.Talent Rekruter (Freelancer) (Wrocław, 3221164)
Numer referencyjny: FRR/jobs.pl
OPIS STANOWISKA:
E.Talent Rekruter to osoba współpracująca przy procesach rekrutacyjnych albo aktywnie polecająca swoich kandydatów do procesów.
Do głównych zadań, które realizuje E.Talent Rekruter (Freelancer) należą:
aktywna współpraca z firmą Tap.Talent w ramach poszukiwania kandydatów na projekty IT
polecanie Specjalistów IT do projektów/zespołów
wsparcie projektów rekrutacyjnych w branży IT /Telco
analiza rynku pracy w branży IT w Polsce i za granicą

WYMAGANIA:
Jesteś idealnym Kandydatem jeśli:
posiadasz doświadczenie na stanowisku związanym z pozyskiwaniem kandydatów do procesów rekrutacyjnych (najlepiej w branży IT)
potrafisz działać samodzielnie i jesteś silnie zorientowany na cel
umiejętnie korzystasz z zaawansowanych narzędzi rekrutacyjnych
posiadasz własną bazę Specjalistów IT (Programistów, Testerów, Sieciowców, SAPowców, Analitycy, Project Managerowie)
motywowany jesteś wysokimi wynikami związanymi z wysokimi premiami finansowymi
potrafisz swobodnie komunikować się w języku angielskim

OFERUJEMY:
współpracę partnerską na zasadzie B2B lub umowy zlecenia
gwarancję zleceń rekrutacyjnych
możliwość współpracy na wyłączność przy projektach
pracę zdalną
wsparcie prawne i administracyjne
możliwość rozwoju własnej marki, jako partnera Tap.Talent
transparentne warunki współpracy

Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.”