Kierownik Budowy – Szpital

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach oraz konsultingu związanym ze sprzedażą oraz HR. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach BPO/SSC, IT, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Dla naszego Klienta – międzynarodowego Generalnego Wykonawcy w zakresie budownictwa kubaturowego, o znanej i ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Budowy (szpital).

Kierownik Budowy – Szpital

Zakres obowiązków:
– organizowanie, planowanie, nadzorowanie i koordynacja całości prac na budowie zgodnie z przepisami prawa budowlanego, umową oraz wymogami inwestora
– nadzór i kontrola budżetu budowy
– kontrola i dotrzymywanie harmonogramu prac, bieżące monitorowanie postępów
– udział w negocjowaniu warunków współpracy z podwykonawcami i dostawcami materiałów
– rozliczenia budowy

Wymagania:
– uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
– doświadczenie w koordynowaniu prac przy wysokobudżetowych obiektach szpitalnych/medycznych
– znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację

Nasz Klient oferuje:
– zarządzanie zróżnicowanymi, wysokobudżetowymi, ambitnymi projektami w zakresie budownictwa kubaturowego
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą
– dofinansowanie opieki medycznej i ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków obowiązujące na terenie całego świata
– możliwość rozwoju kariery zawodowej w znanym, międzynarodowym środowisku

Miejsce:Poznań Poznań