Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Pruszcz Gdański

Nr ref.: 0022977

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

– przygotowanie i utrzymanie maszyn oraz urządzeń w stanie technicznym pozwalającym na całkowitą realizację zadań produkcyjnych,

– realizacja przeglądów oraz napraw urządzeń produkcyjnych od strony elektrycznej i mechanicznej,

– rozwiązywanie podstawowych problemów technicznych w zakresie utrzymania ruchu.

Oczekiwania:

– wykształcenie zawodowe elektryczne, średnie techniczne (mile widziane wyższe elektryczne lub mechaniczne),

– min. 2 lata doświadczenia w zakładzie produkcyjnym w służbach utrzymania ruchu,

– język angielski na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny,

– umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

– znajomość podstaw elektryki i mechaniki,

– znajomość zasad montażu części maszyn,

– znajomość podstaw automatyki – mile widziana,

– znajomość rysunku technicznego – mile widziana,

– zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,

– otwartość na ciągłe doskonalenie,

– gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferta:

– stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

– atrakcyjne wynagrodzenie + wysokie dodatki za pracę na II i III zmianie + bonusy,

– płatny system pomysłów,

– praca w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),

– pakiet szkoleń technicznych pod okiem doświadczonego trenera,

– atrakcyjny pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna),

– transport do pracy z Gdańska Głównego,

– miejsce pracy: Pruszcz Gdański.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.