Kierownik Działu Sprzedaży

Sprz/Krak
Obowiązki
– Rozwijanie sprzedaży produktów elektronicznych w danym regionie.
– Zarządzanie oddziałem sprzedaży.
– Pozyskiwanie nowych Klientów, obsługa Klientów aktywnych.
– Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych i szkoleniach.
– Współtworzenie polityki produktowej firmy, monitorowanie rynku.

Wymagania
– Min. rok doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży lub 3 lata na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży technicznej.
– Umiejętność obsługi systemu CRM.
– Wykształcenie wyższe.
– Znajomość stosowania technik negocjacyjnych i sprzedażowych.
– Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy
– Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie sprzedażowe.
– Swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji projektów.
– Możliwość rozwoju zawodowego.
– Wsparcie Przełożonych, pracę w zgranym, profesjonalnym zespole.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.”