Menedżer Zespołu Sprzedaży

Chcesz rozwijać kompetencje menedżerskie i zbudować własny zespół ?

Dążysz do osiągnięcia niezależności finansowej ?

Zgłoś swoją kandydaturę do Avivy na stanowisko:

Najważniejsze zadania menedżerskie :

– rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych współpracowników,

– odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży,

– szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu,

– dbanie o jakość sprzedaży,

– uczestniczenie w projektach o charakterze sprzedażowym i rekrutacyjnym

Idealnego kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:

– doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży ubezpieczeniowej,

– doświadczenie w rekrutacji,

– wyższe wykształcenie,

– inicjatywa w działaniu,

– nastawienie na sukces

Naszym menedżerom oferujemy :

– motywacyjny system wynagradzania w postaci: prowizji, nadprowizji, premii,

– jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,

– profesjonalny system szkoleń menedżerskich,

– wsparcie w każdym etapie wdrożenia zawodu

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!