Inżynier Rozwoju/Manager Projektu

Lumileds to globalna firma łączącą dwa biznesy – innowacyjną technologię LED i oświetlenie samochodowe. Lumileds jest światowym liderem oświetleniowym, który oferuje swoim klientom oświetlenie samochodowe, oświetlenie ogólne oraz produkty segmentu konsumenckiego.

Lumileds Poland S.A. w Pabianicach, z blisko 100-letnią tradycją, zatrudnia ponad 850 pracowników. Jest producentem innowacyjnego oświetlenia samochodowego w technologii konwencjonalnej i halogenowej. Centrum Biznesowe w Pabianicach obejmuje również Działy Rozwoju Nowych Produktów i Opakowań, Centrum Pakowania, Globalne Centrum Logistyki i Dystrybucji oraz Dział Sprzedaży i Biuro Obsługi Klienta. W Pabianicach zlokalizowane są także Centra Usług Wspólnych: Operacji Finansowych oraz Zarządzania Danymi Podstawowymi.

Dowiedz się więcej: o Lumileds

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Inżynier Rozwoju/Manager Projektu
Miejsce pracy: łódzkie Pabianice

Wymagania:


Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki studiów: Elektronika, Fizyka, Chemia – fizyka molekularna


Doświadczenie w pracy inżyniera rozwoju lub pracownika jednostki badawczej minimum 2 lata


Doświadczenie w realizacji projektów


Mile widziane doświadczenie i wiedza w następujących obszarach: baterie, akumulatory, bezprzewodowy przesył energii (niskiej mocy), fotowoltaika, zastosowanie nowych materiałów np. grafen w źródłach zasilania


Znajomość obsługi programów MS Office


Mile widziana znajomość programów Minitab, Autocad


Płynna komunikacja w języku angielskim

– Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

– Umiejętność organizacji czasu pracy i zarządzania priorytetami

– Umiejętność pracy w zespole międzynarodowym – swobodna komunikacja w języku angielskim


Komunikatywność, organizacja pracy swojej i zespołu, szukanie innowacyjnych rozwiązań, elastyczność, samodzielność, proaktywność, dążenie do celu, zaangażowanie, dokładność, sumienność, współpraca w zespole

Pracodawca oferuje:

– Pracę w firmie będącej liderem oświetlenia samochodowego, działającej na rynku od ponad 90 lat

– Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

– System szkoleń i programów rozwojowych

– Praca z ekspertami – pasjonatami w swojej dziedzinie

– Dostęp do nowych technologii

– Prywatą opiekę medyczną

– Kartę Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych w Polsce

– Dofinansowanie do obiadów

– Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Aplikacje prosimy kierować na adres mailowy:

Kliknij, by móc aplikować

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o dopisanie w dokumentach poniższej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lumileds Poland S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: – Administratorem moich danych osobowych jest Lumileds Poland S.A. z siedzibą w Pabianicach ul. Partyzancka 66/72, 95-200 Pabianice; – Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; – Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [Apply online] – Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.”

Szanujemy i cenimy Twoją prywatność. Dane osobowe podane przez Ciebie do potencjalnego zatrudnienia i inne w ramach procesu rekrutacji będą przechowywane i przetwarzane w celu wspierania odpowiedzialnego i efektywnego procesu rekrutacji i selekcji. Lumileds będzie zbierać i przetwarzać dane osobowe kandydatów do pracy w otwartych i przyszłych procesach rekrutacji. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce prywatności dotyczącej rekrutacji (kliknij tutaj)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.