Kierownik Gastronomii – Stary Gostków

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego, w jednej z lokalizacji poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Kierownik Gastronomii – Stary Gostków

Obowiązki
Zarządzanie kuchnią i pracą podległego Zespołu
Nadzór i kierowanie strefą produkcji oraz obsługą Klienta
Proaktywność w dążeniu do podniesienia rentowności kontraktu
Współpraca z dostawcami
Ścisła współpraca z innymi działami firmy
Raportowanie wyników do przełożonych

Wymagania
Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w gastronomii
Dobrej znajomości MS Office
Wykształcenia minimum średniego,
Dobrej organizacja pracy
Umiejętności delegowania zadań i kreowania pozytywnej atmosfery zespołowej

Oferujemy
Konkurencyjne warunki zatrudnienia
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji
Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
Świetną atmosferę pracy
Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
Profesjonalne szkolenia

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.