Operator maszyn

„Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

PPOM/12/2018

Obowiązki
kontrola wizualna gotowego towaru
pakowanie wyprodukowanego produktu

Wymagania
doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym
gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub czterobrygadowym
uczciwość i skrupulatność
mile widziane wykształcenie techniczne

Oferujemy
po okresie próbnym (2 tygodnie), pracę na podstawie umowy o pracę
pracę na pełen etat
atrakcyjną stawkę godzinową + dodatki za pracę na II i III zmianie
bezpłatny dojazd autobusem na trasie Dworzec Główny w Gdańsku Pruszcz Gdański

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: Aplikuj w tytule wpisując numer referencyjny PPOM/12/2018

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Więcej ofert pracy znajduje się na stronie http://www.progreshr.pl Nr rej. 5088