AP Accountant z językiem Holenderskim

AP Accountant z językiem Holenderskim

Kraków

Nr Ref. 1116485

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji z siedzibą w USA która, właśnie otwiera oddział w Polsce, szukamy kandydatów na stanowisko AP Accountat z językiem Holenderskim

Twoje obowiązki:

– procesowanie faktur AP (odbieranie i skanowanie oraz przetwarzanie faktur)

– nadzorowanie terminowości płatności faktur

– współpraca z dostawcami oraz z Klientem

– odpowiadanie na zapytania Klienta

– zgłaszanie problemów operacyjnych związanych z procesem lub systemem

– usprawnianie procesów

– współpraca z zespołem oraz Team Leaderem

Czego oczekujemy?

– 3 letniego doświadczenia w obszarze AP

– bardzo dobrej znajomości języka holenderskiego B2)

– biegłej znajomości języka angielskiego (C1)

– udokumentowanego doświadczenia w środowisku obejmującym wiele krajów i wiele podmiotów prawnych

– wiedzy z zakresu poszczególnych procesów związanych z płatnościami

– silnych umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów z dbałością o szczegóły

– wykształcenia wyższego np. Finanse i Rachunkowość

– doskonałej znajomość aplikacji MS Office, w szczególności Excel

– bardzo dobrej znajomości systemu SAP ERP/1C

– gotowości do podróżowania po Europie – kwartalnie (co miesiąc w okresie przejściowym)

– znajomość europejskich standardów GAAP i/lub US-GAAP będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

– szerokie możliwości rozwoju

– koleżeńską atmosferę pracy z płaskimi hierarchiami i krótkimi procesami decyzyjnymi

– możliwości przekształcenia własnych pomysłów w sukces

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

hays.pl