Magazynier – Operator Wózka Widłowego

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier – Operator Wózka Widłowego

Obowiązki
Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe
Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie
Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
Informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

Wymagania
Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
Umiejętność pracy w zespole
Skrupulatność i dokładność realizacji zadań
Mile widziane doświadczenie w pracy na wysokim składzie

Oferujemy
Wynagrodzenie w kwocie do 3 360,00 zł brutto z premią
Wynagrodzenie wypłacane do 10 dnia każdego miesiąca
Gwarantowaną podwyżkę po 12 miesiącach pracy
Współpracę z nowym oraz aktualnymi klientami
Przejrzysty system premiowy dostosowany do wykonywanej pracy
Atrakcyjny system benefitów min: opiekę medyczną, bony świąteczne oraz paczki dla dzieci
Trzymiesięczny darmowy transport na trasie Żyrardów Mszczonów
Możliwość nabycia uprawnień na wózki widłowe
Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku

Fiege Sp. z o.o., 96-320 Mszczonów, ul. Wiejska 2
Magdalena Domańska, tel. ……